HAKKIMIZDA

1995 yılında Ozancan Öğrenci Servisleri olarak faaliyete başlayan firmamız öğrenci ve personel taşımacılığında kısa sürede ön plana çıkmış, çalıştığı kurumların güven ve takdirini kazanmıştır.

Kazandığımız tecrübeler ile 2009 Yılında Avent Turizm kurumsal kimliği ile Turizm, Kongre Taşımacılığı ve Özel Transfer Hizmetlerine ağırlık vermiştir. İnsana hizmetin hassasiyetinin bilinciyle hareket eden, ortak sorumluluk anlayışına sahip profesyonel yönetim kadromuz, eğitimli ve tecrübeli çalışanlarımız, yüksek model, konforlu güvenli ve hijyenik araçlarımızla rahat ve sorunsuz bir hizmet sunmaktayız.

Kurulduğu günden bugüne kadar hep en iyiyi hedefleyen firmamız bugünden sonrada aynı hedef doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmeye devam ettirecektir. Firmamız sektörde standartları belirleyen teknolojik ve sektörel gelişimi takip ederek sürekli kendisini yenilemektedir. Ayrıca teknoloji, bilgi ve tecrübe kaynaklarımızı sistemli ve disiplinli bir çalışmaya dönüştürerek, dürüstlük ve insana saygı ilkesiyle en yüksek kaliteyi hedefleyen hizmet bilincimizin karşılığını sürekli artan müşteri portföyümüz ve işimizi doğru yapmış olmanın haklı gururuyla almaktayız.VİZYON

Müşteri memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutarak, kendini sürekli yenileyerek kaliteli ve uygun fiyat politikası ile ulaşımda mükemmelliği sağlamak.

Mutlak Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile hareket eden firmamız deneyimli personelleri, trafik kurallarına saygılı sürücüleri ve son model araçlarımız ile beklentilerinize cevap vermekten onur duyar.

MİSYON

Kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, bölgesinde ki sektör liderliğini korumak ve kontrollü büyümeyi sağlamaktır.

Buradayız